Produkter
Hot Selling GT10 Flex Vape Cartridge 0,5/1/2/5ML CBD THC HHC Levende harpiksdestillat oljefyllingsmaskin for småbedrifter
GT 10 høy presisjon fylle- og injeksjonsmaskin
Inngangsspenning: 100V
Injeksjonseffektivitet: 1000 ~ 2000 stk/t
Karvolum: 550ml
Fyllingsområde: 0.03ml - 9.99ml
Nøyaktighet: +/-0,01 ml
Velkommen til å kontakte Lisa, WhatApp:86 17369498729
Funksjonen
Beskrivelse av fyllemaskin
Hot Selling GT10 Flex Vape Cartridge 0,5/1/2/5ML CBD THC HHC Levende harpiksdestillat oljefyllingsmaskin for småbedrifter
Hvis du er interessert og vil vite mer, velkommen til å ta kontaktLisa, WhatsApp:86 17369498729



Maskinparameter
| Punkt | Maskinparameter |
| Inngangsspenning | 100 V |
| Inngangseffekt | 200 W |
| Injeksjonseffektivitet | 800~2000 stk/t |
| Injeksjonshastighet | Justerbar hastighet på 10 nivåer |
| Karvolum | 550 ml |
| Fyllingsområde | 0.5ml - 10ml |
| Nøyaktighet | +/-0,01 ml |
| Injektor og fartøystemperatur | 77 - 194 F |
| Injektormodul | Fjernbar og utskiftbar |
| Operasjon | Halvautomatisk |
| Størrelse | 44 cm (L) * 44 cm (H) * 28 cm (B) |
| Nettovekt | 22,5 kg |
| Dress for | Olje, væske, juice, etc |
| Søknad | Patron, pods, sprøyte, etc. |
Utfyllende demonstrasjon





Tilbakemelding fra kunder


Om oss
Etablert i 2010, er Dongguan Green Time Technology Co., Ltd en profesjonell maskinprodusent. Vårt fyllemaskinteam består av rike erfaringsingeniører. Vi utmerket kapasitet og sterk forskning, kontinuerlig forbedring og innovasjon fyllemaskinen gjør oss i stand til å garantere kundetilfredshet.


OEM/ODM-tjeneste:
1, Tilpass logoen din i maskin eller emballasje etc;
2, Funksjonsdesign, redesign produktene fra utseende, funksjon og indre struktur.
Kvalitetssikring:
1, strengt kvalitetskontrollsystem, sikre den beste kvaliteten fra produksjon til levering;
2, Produktene har bestått CE RoHS FCC-sertifiseringer, og blir satt stor pris på i en rekke markeder.
over hele verden
Rask levering:
1,Eksempelbestilling kan sendes om 3-6 dager;
2, Massebestilling vil bli sendt om 10-15 dager.
FAQ
Q1: Er du et handelsselskap eller fabrikk?
A1: Vi er fabrikk, lokalisert i Dongguan, Kina. Produserer hovedsakelig flytende fyllemaskiner, vogner, enheter og relevant produkt. Velkommen til besøk!
Q2: Hvorfor er prisene dine høyere enn andre?
A2: Vi tilbyr maskiner av bedre kvalitet (Høy produktivitet og presisjon) og lokal service for undervisning og reparasjon i USA.
Q3: Hva er leveringstiden din?
A3: Vanligvis 7 dager for å fullføre maskinen, 10-12 dager for frakt
Q4: Hvordan installerer jeg maskinene mine når den kommer?
A4: Vi har detaljerte videoinstruksjoner for installasjon og 24-timers kundeservice på nett, eller besøk fabrikken din for instruksjoner ansikt til ansikt.
Q5: Hva er din garanti?
A5: Vi har ett års garanti og livslang teknisk støtte. Vår service inkluderer også maskinvedlikehold.
Q6: Hva er betalingstiden din?
A6: 30% T/T på forhånd som forskuddsbetaling, balansen skal betales før frakt.
Hvis du er interessert og vil vite mer, velkommen til å ta kontaktLisa, WhatsApp:86 17369498729
Populære tags: hotselgende gt10 flex vape patron 0.5/1/2/5ml cbd thc hhc live resin destillate oil fyllemaskin for småbedrifter, Kina hotselgende gt10 flex vape patron 0.5/1/2/ 5ml cbd thc hhc levende harpiksdestillat oljefyllingsmaskin for småbedriftsleverandører, fabrikk
Du kommer kanskje også til å like
MerTHC oljefyllingsmaskin CBD-kassettfylling
MerBærbar Vape oljepatron fyllemaskin
MerKina svært kostnadseffektiv 1 ml Cbd engangs Vape ol...
MerPolen Hot Selling CBD HHC destillat olje fyllemaskin
MerDongguan Green Time 510 THC Hemp CBD oljefyllingsmas...
Mer0.5ml 1ml 2ml tykk CBD HHC 510-vogner Vape-oljefylli...
Sende bookingforespørsel



