Produkter
Førstevalg tykk oljepåfyllingsmaskin 1ml 2ml 5ml tykk CBD THC engangsvapefyllingsmaskin GT10
GT10 Høypresisjon oljepåfyllingsmaskin Inngangsspenning: 110V/220VI Injeksjonseffektivitet: 1200~1800stk/hInjeksjonshastighet: Justerbar hastighet på 10 nivåer Karvolum: 550 ml Fyllingsområde: 0,01ml - 9.9 {13}}.01ml Passer til: CBD-olje, e-væske, THC-olje Bruksområde: Patron, Vape-enhet, Pods, Sprøyte, etc.
Funksjonen
Førstevalg tykk oljepåfyllingsmaskin 1ml 2ml 5ml tykk CBD THC engangsvapefyllingsmaskin GT10
Vår GT10 fyllemaskin selger godt i USA og Europa, og den er veldig enkel å bruke, vaske og rengjøre, fylleområdet er fra 0.05-9.99ml, du kan fylle {{4} } stk per time.For mer informasjon, vennligst kontakt fredWhatsApp: +86 15986647278










Vedlagt fil
| Punkt | Påfyllingsmaskinparameter |
| Inngangsspenning | 100 V |
| Inngangseffekt | 200 W |
| Injeksjonseffektivitet | 800~2000 stk/t |
| Injeksjonshastighet | 10 trinns hastighet justerbar |
| Karvolum | 550 ml |
| Fyllingsområde | 0.5ml - 10ml |
| Nøyaktighet | +/-0,01 ml |
| Injektor og fartøystemperatur | 77 - 194 F |
| Injektormodul | Fjernbar og utskiftbar |
| Operasjon | Halvautomatisk |
| Størrelse | 44 cm (L) * 44 cm (H) * 28 cm (B) |
| Nettovekt | 22,5 kg |
| Dress for | Olje, væske, juice, etc |
| Søknad | Engangs vapepenn, pods, sprøyte, etc. |
Populære tags: førstevalg tykk oljefyllingsmaskin 1ml 2ml 5ml tykk cbd thc engangs vape fyllemaskin gt10, Kina førstevalg tykk olje fyllemaskin 1ml 2ml 5ml tykk cbd thc engangs vape fyllemaskin gt10 leverandører, fabrikk
Du kommer kanskje også til å like
MerElektrisk sigarettrørfyllingsmaskin
Mer2024 Hot Selling GT10 Patron / Vape Pen fyllemaskin
MerBærbar 0.5-10ml Tincture Oil Vape 510 Carts fyllemas...
MerVarmselgende destillatoljefyllingsmaskin CBD-oljeeng...
MerTyskland Hot Selger 0.5ml 1ml 2ml Tykk CBD HHC Carts...
MerEngangsvape / 510 vogner fyllemaskin for konsentrato...
Sende bookingforespørsel




