Produkter

Germany2025 GT10+ Manuell / Automatisk CBD/THC oljefyllingsmaskin for pre-rolls/engangsvape
1. Tank: 1.0ml 2. Motstand: 1,3±0.1Ω 3. Oljeinntak: 4 hull 1,6 mm 4. Batteri: 350mAh (USBC-lading) 5. Dimensjoner: 10*19,9 *89,3 mm 6. Nettovekt:21,4g 7. Spenning: 3,6V
Funksjonen
Funksjoner
Tyskland Hot Selger høykvalitets 1ml/2ml oppladbar engangs vape-enhet for CBD/HHC-olje
Hvis du er interessert i og ønsker å få en prøve å teste, kan du kontakte WhatsApp:+86 13631638029
Forresten, vi designer og selger også cbd fyllemaskin, GT10 flex fyllemaskin er veldig populær og har en høy gjenkjøpsrate i USA




Vedlagt fil
| Punkt | Påfyllingsmaskinparameter |
| Inngangsspenning | 100 V |
| Inngangseffekt | 1500 W |
| Injeksjonseffektivitet | 800~1600 stk/t 2000 stk/t for pre-rolls |
| Injeksjonshastighet | Justerbar hastighet i 9 nivåer |
| Karvolum | 1200 ml |
| Fyllingsområde | 0,05 ml - 9,99 ml |
| Nøyaktighet | +/-0,01 ml |
| Injektor og fartøystemperatur | 77 - 194 F |
| Operasjon | Automatisk fylling / manuell fylling |
| Størrelse | Plattform:76*63*56cm Hovedmaskin: 58*71*58 cm |
| Bruttovekt | 28+56 KG |
| Dress for | Olje, væske, juice, etc |
| Søknad | Engangs vapepenn, pods, sprøyte, etc. |
2. Funksjoner
1. Høy fyllingseffektivitet i produksjonen.
2. Veldig enkel å bruke, vaske og rengjøre.
3. Med varmefunksjon for tykk væske.
4. Fyllingsområde: 0.05-9.99ml
5. Fyllingshastighet: 800-1600stk
3. Om oss
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd er en profesjonell produsent av maskinvareprodukter, vi har mer enn 10 års erfaring i produksjon av forskjellige elektroniske produkter og fyllemaskiner. Alle våre produkter er av god kvalitet og til attraktive priser. Vi har enestående FoU-team for å utvikle nye produkter og løse produktproblemene. Produktet vårt har fått godt rykte fra alle våre kunder. Det er mer enn 300 erfarne arbeidere fra produksjonsteamet som støtter oss for å fullføre alle våre kunders bestillinger i tide. Vi trodde at laget vårt vil bli større og sterkere i nær fremtid. Velkommen kunder fra hele verden til å besøke oss.
4. Vanlige spørsmål
Q1: Hvilken by er du i? hvordan kan jeg komme til fabrikken din? Er du et handelsselskap eller fabrikk?
A1: Vi er i Dongguan, Guangdong. En og en halv times kjøring fra Shenzhen. Vi er fabrikk. Produserer hovedsakelig væskefyllingsmaskiner, vogner, enheter og relevant produkt
For fyllemaskin tilbyr vi lokal service for undervisning og reparasjon i USA.
Q2: Hva er leveringstiden din?
A2: Vanligvis 15 dager for å fullføre maskinen, 10-12 dager for frakt
Q3: Hvordan installerer jeg maskinene mine når den kommer?
A3: Vi har videoer som viser deg hvordan du setter opp, hvordan du bruker, samler opp gjenværende olje, vasker og rengjør.
Om nødvendig kan vi foreta en videosamtale for å vise deg hvordan du setter opp, hvordan du bruker, renser og løser problemene.
Q4: Hva er din garanti?
A4: Vi har ett års garanti og livslang teknisk støtte. Vår service inkluderer også maskinvedlikehold.
Q5: Hva er betalingstiden din?
A5: 100% betaling før forsendelse for maskin.
Vi designer og produserer hovedsakelig engangsvapes og arrangerer oem- og odm-bestillinger for kunder, og vi har vår egen ingeniør som kan hjelpe kunden med å utvikle nye enheter eller maskiner. Hvis du har noen planer for vapene eller sette opp produksjonslinjer, vennligst kontakt oss, vi vil støtte deg for å oppnå det.
Nedenfor er noen av våre egne private engangsvapes, vi kan lage ditt design med forskjellig utførelse, og du kan også endre vindusformen, hvis du vil kan vi også lage emballasjen for deg også, ta gjerne kontakt med whatsApp{ {0}}

Hot Tags: gt10+ manuell / automatisk cbd/thc oljefyllingsmaskin for pre-rolls/engangsvape, Kina gt10+ manuell / automatisk cbd/thc oljepåfyllingsmaskin for pre-rolls/engangsvape-leverandører , fabrikk, balanse cbd patron, e juice uten nikotin, 2 0ml engangs tom pod vape egnet for tykk cbd thc olje, air bar-smaker, duppepennvognsmaker, vape cbd-olje
Hot Tags: la gt10+ manuell / automatisk cbd/thc oljepåfyllingsmaskin for pre-rolls/engangsvape, China la gt10+ manuell / automatisk cbd/thc oljepåfyllingsmaskin for pre-rolls/engangs vape leverandører, fabrikk, halvautomatisk vape penn fyllemaskin, attery drevet cbd dispenser kryssord, 10 motiver engangs fungerer ikke, vape penn juice, cannabis vaporizer, ez cig
Hot Tags: ca gt10+ manuell / automatisk cbd/thc oljepåfyllingsmaskin for pre-rolls/engangsvape, Kina ca gt10+ manuell / automatisk cbd/thc oljepåfyllingsmaskin for pre-rolls/engangs vapeleverandører, fabrikk, flytende cbd, max puff, penner for oljepatroner, elektronisk sigarett for å slutte å røyke, e cig, vape med juice
Populære tags: germany2025 gt10+ manuell / automatisk cbd/thc oljepåfyllingsmaskin for pre-rolls/engangsvape, Kina germany2025 gt10+ manuell / automatisk cbd/thc oljepåfyllingsmaskin for pre-rolls/engangsvape-leverandører, fabrikk
Du kommer kanskje også til å like
MerCA Hot Selger ny oppgradert fyllemaskin for vogner {...
MerNC høypresisjon oljefyllingsmaskin GT10 for 1 ml 2 m...
Mer1Ml 2Ml 3Ml engangsvapevognfyllingsmaskin for småbed...
MerPatronfyllingsmaskiner for olje- og destillatproduse...
MerUSA nr. 1 helautomatisk hurtigfyllende CBD/THC oljep...
MerGT33 Flex Automatic 0.5ml-10ml Multi-Flavors Vape 51...
Sende bookingforespørsel
