Produkter
Tyskland 0.5ml 1ml 2ml trådvapekassetter Væskefyllingsmaskin semiautomatisk vogn CBD THC HHC tykk oljepåfyllingstank tilbehør
Inngangsspenning: 100 V
Injeksjonseffektivitet: 1000 ~ 2000 stk/t
Injeksjonshastighet: Justerbar hastighet på 10 nivåer
Karvolum: 550 ml
Fyllingsområde: 0.01ml - 9.99ml
Bruksområde: Patron, Vape-enhet, Pods, sprøyte, etc
Funksjonen
Tyskland 0.5ml 1ml 2ml trådvapekassetter Væskefyllingsmaskin semiautomatisk vogn CBD THC HHC tykk oljepåfyllingstank tilbehør
Produktsjef:Lisa Yang, WhatsApp86 17369498729
|
GT10 Flex Injeksjonsmaskin med høy presisjon
Produktbeskrivelse:
Denne maskinen er en oljeinjeksjonsmaskin med høy presisjon med en nøyaktighet på 0,1 %. Den kan injisere cbd, thc olje, har en varmefunksjon og har en oljekapasitet på 550ml. Den kan injisere 0.5-10ml forstøvere, cbd vape-enhet osv. Den passer for alle 510 forstøvere. Emballasjen er pakket i en papirboks som veier 26 kg, og spenningen er 110V-220V. Den kan injisere 1200-2000stk per time. Denne maskinkvaliteten er garantert i ett år, og deler er garantert for livet. |
|
To farger å velge mellom
|
Hvit |
Rustfritt stål |
Spesifikasjoner for Vape-kassettfyllingsmaskin
| Maskinnavn | GT10 Flex |
| Inngangsspenning | 100 V |
| Inngangseffekt | 200W |
| Injeksjonseffektivitet | 1200~2000 stk/t |
| Injeksjonshastighet | 10 trinns hastighet justerbar |
| Karvolum | 550 ml |
| Fyllingsområde | 0.01ml - 9.99ml |
| Nøyaktighet | +/-0,01 ml |
| Injektortemperatur | 77 - 194 F |
| Fartøyets temperatur | 77 - 194 F |
| Injektormodul | Fjernbar og utskiftbar |
| Operasjon | Halvautomatisk |
| Størrelse | 44 cm (L) * 44 cm (H) * 28 cm (B) |
| Nettovekt | 25 kg |
| Dress for | CBD-olje, e-væske, THC-olje, HHC-olje, levende harpiks, levende saus, D9 etc |
| Søknad | 510-kassett, CBD Vape-enhet, Pods, sprøyte, etc. |
Produktene har bestått CE-, RoHS-, ISO-, GMP-, FCC-sertifiseringer for å møte de høye standardene til det lokale markedet. Tilpass logoen din, design innpakning, merking osv. Funksjonsdesign, redesign produktene fra utseende, funksjon og indre struktur. Vi opprettholder standardene for profesjonalitet, høy kvalitet og serviceorientert. Vi tilbyr 24 timers online service, rask respons.








Siden 2010 har vi utviklet denne typen maskiner, med en moden produksjonskjede og utmerket kvalitet.
Maskinen selges over hele verden, inkludert USA, Canada, Mexico, Colombia, Tyskland og andre markeder, og tilbakemeldingene er også veldig gode. NR.1 i California!





KontaktLisafor mer informasjon, WhatsApp86 17369498729
Tilbyr en rekke tjenester fra produksjon til salg, inkludert 1 ml 2 ml vape-enhet og tilpassede pakker!
|
|
|
|
Populære tags: tyskland {{0}}.5ml 1ml 2ml tråd vape patroner væskefyllingsmaskin semi automatisk vogn cbd thc hhc tykk oljepåfyllingstank tilbehør, Kina tyskland 0.5ml 1ml 2ml tråd vape patroner væskefyllingsmaskin semi automatisk vogn cbd thc hhc tykk oljepåfyllingstank tilbehør leverandører, fabrikk
Du kommer kanskje også til å like
MerTykk oljepåfyllingsmaskin for 1 ml 2 ml patron engan...
MerVape-pennfyllings- og lokkemaskin
MerHalvautomatisk Cbd-kassettfyllingsmaskin for Vape-penn
MerSemi-Auto GT10 Cannabis oljefyllingsmaskin fra Green...
MerBeste kvalitet GT10 Semi-Auto Cannabis oljefyllingsm...
MerGT10 Hotselgende CBD/THC/HHC tykk oljefyllingsmaskin...
Sende bookingforespørsel












