Produkter
Vape Pen THC olje vape patron fyllemaskin, tilpasset disponibel 510 Vape penn patron fyllemaskin tykk olje vaporizer patron fyllemaskin
GT10 Flex høypresisjonsinjeksjonsmaskin
Inngangsspenning: 100 V
Injeksjonseffektivitet: 1000 ~ 2000 stk/t
Injeksjonshastighet: Justerbar hastighet på 10 nivåer
Karvolum: 550 ml Fyllingsområde: 0,01ml - 9,99ml
Nøyaktighet: +/-0.01ml
Passer til: CBD olje, e væske, THC olje
Bruksområde: Patron, Vape-enhet, Pods, sprøyte, etc.
Funksjonen
Vape Pen THC olje vape patron fyllemaskin, tilpasset disponibel 510 Vape penn patron fyllemaskin tykk olje vaporizer patron fyllemaskin
For mer informasjon, vennligst kontaktWhatsApp: +86 17369498729
Maskininstruksjon

Maskinvarmedel

Demonstrasjon påfylling av olje







Vedlagt fil
| Punkt | Påfyllingsmaskinparameter |
| Inngangsspenning | 100 V |
| Inngangseffekt | 200 W |
| Injeksjonseffektivitet | 800~2000 stk/t |
| Injeksjonshastighet | Justerbar hastighet på 10 nivåer |
| Karvolum | 550 ml |
| Fyllingsområde | 0.5ml - 10ml |
| Nøyaktighet | +/-0,01 ml |
| Injektor og fartøystemperatur | 77 - 194 F |
| Injektormodul | Fjernbar og utskiftbar |
| Operasjon | Halvautomatisk |
| Størrelse | 44 cm (L) * 44 cm (H) * 28 cm (B) |
| Netto vekt | 22,5 kg |
| Dress for | Olje, væske, juice, etc |
| applikasjon | Engangs vapepenn, pods, sprøyte, etc. |
Anvendt produkt
|
510 kassetter |
CBD engangsvape |
2-i-1 Vape-enhet |
Om oss
Etablert i 2010, er Dongguan Green Time Technology Co., Ltd en profesjonell maskinprodusent. Vårt fyllemaskinteam består av rike erfaringsingeniører. Vi utmerket kapasitet og sterk forskning, kontinuerlig forbedre og innovere fyllemaskinen gjør oss i stand til å garantere kundetilfredshet.



3. Om oss
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd er en profesjonell produsent av maskinvareprodukter, vi har mer enn 10 års erfaring i produksjon av forskjellige elektroniske produkter og fyllemaskiner. Alle våre produkter er av god kvalitet og til attraktive priser. Vi har enestående FoU-team for å utvikle nye produkter og løse produktproblemene. Produktet vårt har fått godt rykte fra alle våre kunder. Det er mer enn 300 erfarne arbeidere fra produksjonsteamet som støtter oss for å fullføre alle våre kunders bestillinger i tide. Vi trodde at laget vårt vil bli større og sterkere i nær fremtid. Velkommen kunder fra hele verden til å besøke oss.
4. Vanlige spørsmål
Q1: Hvilken by er du i? hvordan kan jeg komme til fabrikken din? Er du et handelsselskap eller en fabrikk?
A1: Vi er i Dongguan, Guangdong. En og en halv times kjøring fra Shenzhen. Vi er fabrikk. Produserer hovedsakelig væskefyllingsmaskiner, vogner, enheter og relevant produkt. For fyllemaskin tilbyr vi lokal service for undervisning og reparasjon i USA.
Q2: Hvorfor er prisene dine høyere enn andre?
A2: Vi tilbyr maskiner av bedre kvalitet i vår virksomhet. Velkommen innom, du vil se forskjellen.
Q3: Hva er leveringstiden din?
A3: Vanligvis 15 dager for å fullføre maskinen, 10-12 dager for frakt
Q4: Hvordan installerer jeg maskinene mine når de kommer?
A4: Vi vil gå til fabrikken din for å installere maskinene og trene personalet hvordan de skal betjene maskinene.
Q5: Hva er din garanti?
A5: Vi har ett års garanti og livslang teknisk støtte. Vår service inkluderer også maskinvedlikehold.
Q6: Hva er betalingstiden din?
A6: 30% T/T på forhånd som forskuddsbetaling, balansen skal betales før frakt.
Populære tags: vape pen thc olje vape patron fyllemaskin, tilpasset engangs 510 vape penn patron fyllemaskin tykk olje vaporizer patron fyllemaskin, Kina vape penn thc oil vape patron fyllemaskin, tilpasset engangs 510 vape penn patron fyllemaskin leverandører av tykk olje vaporizer patron fyllemaskin, fabrikk
Du kommer kanskje også til å like
MerBærbar fylloljemaskin for viskositet CBD, THC, D8 olje
MerGT10 påfyllingsmaskin for cannabisolje 0,5 ml 1 ml 2...
MerGT10 510 vogner / CBD Vape Pen oljefyllingsmaskin
MerGT10 Cannabis oljefyllingsmaskin Green Time
MerCalifornia No.1 Semi Auto 510 oljevape patronfylling...
MerHot Selling 0.5/1/2/5ML GT10 oljepåfyllingsmaskin
Sende bookingforespørsel







