Produkter
0.5ml 1ml 2ml Trådbatteri Vape THC Pen Engangsvogner Tykk HHC oljefyllingsmaskin, Tyskland og Polen
GT10 Flex høypresisjonsinjeksjonsmaskin
Inngangsspenning: 100 V
Injeksjonseffektivitet: 1000 ~ 2000 stk/t
Injeksjonshastighet: Justerbar hastighet på 10 nivåer
Karvolum: 550 ml Fyllingsområde: 0,01 ml - 9,99 ml
Nøyaktighet: +/-0.01ml
Passer til: CBD olje, e væske, THC olje
Bruksområde: Patron, Vape-enhet, Pods, sprøyte, etc.
Funksjonen
0.5ml 1ml 2ml Trådbatteri Vape THC Pen Engangsvogner Tykk HHC oljefyllingsmaskin, Tyskland og Polen
Uansett hvor du er, så lenge du trenger, så leverer vi det til deg!!!
For mer informasjon, vennligst kontaktLisa, WhatsApp: +86 17369498729

Maskininstruksjon

Maskinvarmedel

Demonstrasjon påfylling av olje








Vedlagt fil
| Punkt | Påfyllingsmaskinparameter |
| Inngangsspenning | 100 V |
| Inngangseffekt | 200 W |
| Injeksjonseffektivitet | 800~2000 stk/t |
| Injeksjonshastighet | Justerbar hastighet på 10 nivåer |
| Karvolum | 550 ml |
| Fyllingsområde | 0.5ml - 10ml |
| Nøyaktighet | +/-0,01 ml |
| Injektor og fartøystemperatur | 77 - 194 F |
| Injektormodul | Fjernbar og utskiftbar |
| Operasjon | Halvautomatisk |
| Størrelse | 44 cm (L) * 44 cm (H) * 28 cm (B) |
| Nettovekt | 26 kg |
| Dress for | Olje, væske, juice, etc |
| Søknad | Engangs vapepenn, pods, sprøyte, etc. |
Brukte produkter
|
1 ml cbd vape enhet |
2ml engangsvape |
2*1ml Vape-enhet |
Om oss
Etablert i 2010, Dongguan Green Time Technology Co., Ltd er en profesjonell maskinprodusent. Vårt fyllemaskinteam består av rike erfaringsingeniører. Vi utmerket kapasitet og sterk forskning, kontinuerlig forbedre og innovere fyllemaskinen gjør oss i stand til å garantere kundetilfredshet.



FAQ
Q1: Hvilken by er du i? hvordan kan jeg komme til fabrikken din? Er du et handelsselskap eller en fabrikk?
A1: Vi er i Dongguan, Guangdong. En og en halv times kjøring fra Shenzhen. Vi er fabrikken. Produserer hovedsakelig væskefyllingsmaskiner, vogner, enheter og relevant produkt. For fyllemaskin tilbyr vi lokal service for undervisning og reparasjon i USA.
Q2: Hvorfor er prisene dine høyere enn andre?
A2: Vi tilbyr maskiner av bedre kvalitet i vår virksomhet. Velkommen innom, du vil se forskjellen.
Q3: Hva er leveringstiden din?
A3: Vanligvis 15 dager for å fullføre maskinen, 10-12 dager for frakt
Q4: Hvordan installerer jeg maskinene mine når de kommer?
A4: Vi vil gå til fabrikken din for å installere maskinene og lære opp personalet hvordan de skal betjene maskinene, og også sende bruksanvisningen til deg
Q5: Hva er din garanti?
A5: Vi har ett års garanti og livslang teknisk støtte, 24 timer online for å veilede. Vår service inkluderer også maskinvedlikehold.
For mer informasjon, vennligst kontaktLisa, WhatsApp:+86 17369498729
Populære tags: {{0}},5ml 1ml 2ml tråd batteri vape thc penn engangsvogner tykk hhc oljepåfyllingsmaskin, Tyskland og Polen, Kina 0,5ml 1ml 2ml tråd batteri vape thc penn engangsvogner tykk hhc oljepåfyllingsmaskin, tyskland og Polen leverandører, fabrikk
Du kommer kanskje også til å like
MerHot Selling GT10 Cannabis oljefyllingsmaskin med var...
MerGreen Time 0.5ml 1ml 2ml engangs Vape Pen oljepåfyll...
MerGT10 Cannabis oljepåfyllingsmaskin med varmefunksjon
MerSemi-Auto GT10 Cannabis oljefyllingsmaskin fra Green...
MerThc Vape tykke oljefyllingsmaskiner av høy kvalitet ...
MerMest populære semi-automatisk oppvarming av flytende...
Sende bookingforespørsel







