Produkter
Større kapasitet 4 Gram Dual Flavors Vape-enhet, oppladbar
Dual Flavours Vape-enhetsspesifikasjon:
Tankvolum: 2*2ml
Batterikapasitet: 280mAh
Lading: Type C ladeport
Mattail: PCTG med rustfritt stål
Funksjonen
Større kapasitet 4 gram Dual flavors Vape-enhet ,Oppladbar
Den nyeste 2-i-1 CBD engangs vape-enheten som sikrer ingen blande smaker, to inhaleringshull, inhaler to smaker fra forskjellige hull. Den kommer med en kapasitet på 2*2.0ml av Dongguan Green Time, den profesjonelle produsenten og leverandøren av tomme engangsvape-enheter for cannabisolje som D8/D10/THC/HHC/CBD/destillat og etc. Nytt utseende design, størrelse som et kort, samll og lett å bære rundt. Synlig vindu hjelper deg raskt å finne ut hvor mye olje som er igjen, unngå å brenne.

| Spesifikasjon | |
| Type | Oppladbar engangs |
| Dimensjon | 48*9*63 mm |
| Netto vekt | 24.2g |
| Tank kapasitet | 4 gram (2*2ml) |
| Inntakshull | 4 *1,6 mm (egendefinert hullstørrelse) |
| Batterikapasitet | 280mAh |
| Motstand | 1.3 Ω |
| Aktivering | Inhaler aktivert |
| Tankmateriale | PCTG |
| Senterpost | Rustfritt stål |
| Spolemateriale | Keramisk spole |
| Ladeport |
Type C USB |
| Deksel Finish | Gummiert matt maling (soft touch)/ klistremerker |



Forbedre din vapingopplevelse. Den nye designen, kortformen og imponerende. Det er en oljepåfyllingsinstruksjon festet til prøvene våre, plasser enden av nålen som instruert i påfyllingsinstruksjonene. Pass på å unngå den midterste skorsteinen, da det å få olje i midten kan forårsake skade på spolen.
Hvordan fikk du prøvene? Velkommen til å ta kontakt
WhatsApp: +86 17369498729
E-post: sales18@greentime.com.cn
Populære tags: større kapasitet 4 gram dual flavors vape-enhet, oppladbar, Kina større kapasitet 4 gram dual flavors vape-enhet, oppladbare leverandører, fabrikk
Du kommer kanskje også til å like
Sende bookingforespørsel



